O NAS

Insun należy do Grupy Involt. Marka została założona w 2015 roku przez zespół specjalistów z branży Fotowoltaicznej. Z każdym dniem stajemy się lepsi aby zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy ze znanymi i renomowanymi firmami z Polski i z zagranicy. Instalacje fotowoltaiczne to nie tylko nasza praca ale również i pasja.

Insun nie tylko dostarcza najwyższej jakości najnowocześniejsze urządzenia w konkurencyjnej cenie, lecz także kompleksowo obsługuje inwestycje z zakresu fotowoltaiki zajmując się wszystkimi etapami przedsięwzięcia, od projektu po montaż. Dzięki temu masz pewność, że zainstalowane urządzenia będą pracowały wydajnie i bezpiecznie przez długie lata.

Dzięki Naszemu doświadczeniu wiemy, że każda instalacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia projektantów i instalatorów. Nasze instalacje projektowane są specjalnie, by uzyskać maksymalną wydajność w polskich warunkach klimatycznych.

DOŚWIADCZENI SPECJALIŚCI


Zespół z wieloletnim doświadczeniem, pasjonaci. Gwarancja jakości obsługi.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ


Wszystkie wykorzystywane przez nasz zespół elementy instalacji są najwyższej jakości.

KONKURENCYJNE CENY


Gwarantujemy najlepszą cenę 1 kWp. Sprawdź nas!

WSPÓŁPRACUJEMY Z:


Insun współpracuje tylko z renomowanymi i sprawdzonymi firmami z dziedziny Fotowoltaiki. CORAB oraz MANITUSOLAR to dostawcy komponentów instalacji fotowoltaicznych. SELFA, EXE Solar, LG, SunPort, JaSolar oraz Q-CELLS to cenione marki sprawdzonych paneli PV. Fronius, SolarEdge oraz Huawei to marki oferujące inwertery.

Zapewniamy wysoki standard instalowanych instalacji fotowoltaicznych.