Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne

Instalacje fotowoltaiczne stają się coraz modniejszymi i częściej używanymi rozwiązaniami dla firm i domów prywatnych. Nie bez powodu, w końcu pozwalają na oszczędzanie znacznej ilości pieniędzy. Zdarza się nawet, że aż do 80% wydatków na prąd! Naszym zadaniem jest sprawienie, by używane przez Państwa instalacje fotowoltaiczne służyły przez długi czas i przynosiły jak najwięcej oszczędności. Wykwalifikowani fachowcy zajmują się zakładaniem instalacji fotowoltaicznych, dbając o to, by mogła być wykorzystywana w pełni. Tak, by służyła Państwu w jak najlepszy sposób.

Profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych

Specjalnie dla Państwa oferujemy również profesjonalny montaż paneli fotowoltaicznych. Wykwalifikowana ekipa zajmuje się montażem bez ingerencji w strukturę budowli, na której decydują się Państwo umieścić moduły. Moduły fotowoltaiczne są bezpieczne w użytkowaniu i nie uszkadzają w żaden sposób budynku. Nasza oferta obejmuje montaż paneli fotowoltaicznych na terenie Wrocławia, Dolnego Śląska i okolic. Zapewniamy profesjonalną usługę montażu oraz wieloletnią gwarancję na użytkowanie zamontowanych przez nas paneli. Oddając montaż paneli fotowoltaicznych w nasze ręce, decydują się Państwo na usługę w pełni profesjonalną oraz uczciwą z gwarancją poprawnego jej wykonania.

Trzy modele systemów solarnych

Nasze instalacje fotowoltaiczne oferujemy w trzech systemach solarnych, które oparto na najnowszych technologiach pozyskiwania energii słonecznej. Te trzy systemy to ON GRID, OFF GRID oraz system MIESZANY. Decydując się na system ON GRID, mają Państwo możliwość bilansowania energii (oddawania nadwyżek do siedzi w przypadku nadprodukcji i dobieranie ich w przypadku niedoboru np. w pochmurne dni) lub w przypadku firm odsprzedaży nagromadzonych nadwyżek energii do sieci. Z kolei system OFF GRID oferuje magazynowanie energii w akumulatorach i będzie najlepszy wszędzie tam, gdzie nie sprawdzi się tradycyjna instalacja lub koszty sprzedaży energii do sieci nie będą opłacalne. Ostatni system, w jakim tworzymy nasze instalacje fotowoltaiczne to instalacja, która magazynuje energię i wszelkie niedobory energii są uzupełniane przez sieć elektroenergetyczną. Podobnie regulowane są nadmiary.