Fotowoltaika Głogów – Insun.pl

24 września, 2020

Fotowoltaika Głogów

Jako specjaliści od instalacji paneli fotowoltaicznych na Dolnym Śląsku i w jego okolicach, korzystamy z najnowszych dostępnych na rynku paneli fotowoltaicznych. Od wielu lat współpracując ze znanymi i cenionymi producentami paneli z Polski i zza granicy, posiadamy niezbędne doświadczenie oraz świadomość precyzji, która pozwala nam na instalację wydajną i bezpieczną. Jeśli więc interesuje Cię fotowoltaika – Głogów i inne miasta Dolnego Śląska – jesteś w najlepszym możliwym miejscu! W dbałości o Twoje gospodarstwo domowe, uczynimy je bardziej oszczędnościowe i eko!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Panele fotowoltaiczne Głogów

Czy wiesz, ile energii elektrycznej w ciągu roku produkują panele fotowoltaiczne? Zwykle przyjmuje się, że w Polsce odpowiednio skierowana instalacja o mocy 1 kWp wytworzy około 900-1100 kWh energii elektrycznej w ciągu roku. Co za tym idzie? Jako właściciel instalacji staniesz się prosumentem – konsumentem energii i, jednocześnie, producentem oraz odbiorcą prądu. Rozmieszczenia modułów, dobór sprzętu, analiza ekonomicznej opłacalności inwestycji w panele fotowoltaiczne (Głogów i nie tylko) – to nasza specjalność. Dzięki nam wyprodukować możesz nadwyżkę prądu, którą, zgodne z podpisaną umową pomiędzy zakładem energetycznym, będziesz mógł przesłać do sieci. Oszczędność? Tak! Ale i dochód!

Ogniwa fotowoltaiczne Głogów

Partnerzy, z którymi współpracujemy, to wiodący na świecie producenci sprzętu fotowoltaicznego. Ufamy im, bo cechuje ich najwyższa jakość oraz bezawaryjność. Ponadto nasza firma posiada usługi serwisowe. Jako że realizujemy zlecenia na Dolnym Śląsku i w okolicach, zawsze jesteśmy blisko, by zadbać o stan Twojej instalacji. Nie zdziw się więc, jeśli na dachach swoich sąsiadów znajdziesz ogniwa fotowoltaiczne – Głogów, Lubin, Jelenia Góra to tylko przykłady miejscowości, w których bywamy regularnie, oferując projektowanie, montaż instalacji i serwis. Współpracujemy zarówno z gospodarstwami domowymi, jak i firmami, w tym średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, dbamy również o instalacje dla działalności rolnych.

Panele słoneczne Głogów

Mamy świadomość tego, że każdy dach i warunki oraz, przede wszystkim, możliwości i potrzeby każdego gospodarstwa domowego są inne. Wiemy, jak ważne jest dostosowanie instalacji fotowoltaicznej do wymagań naszych klientów tak, by panele spełniały swoją funkcję przez wiele lat, długo po okresie gwarancji. Stawiamy na kontakt z klientem, żeby poznać, jakie rozwiązania będą dla niego najkorzystniejsze. Po stworzeniu odpowiedniej oferty, kompletujemy zamówienie we współpracy z profesjonalnymi producentami oraz zajmujemy się montażem na wskazanym przez klienta terenie. Panele słoneczne Głogów? Proszę bardzo! Pomagamy być eko na całym Dolnym Śląsku i w jego okolicach; dołącz do nas już dziś!